Podnikatelský institut PYRAMIDA, s.r.o.

Text vpravo

Hlavní textIndividuální vzdělávací programy


Individuální vzdělávací programy pro jednotlivce a malé skupiny přináší vysoce efektivní a v praxi dlouhodobě ověřený systém vzdělávání, zacílený přesně podle potřeb konkrétních jednotlivců. Primárním cílem těchto programů je zvýšení výkonnosti jednotlivců v praxi, růst a prohloubení jejich kompetencí, rozvoj kvality a efektivity jejich činosti.
Koučování a On Job Training jsou v současné době velmi frekventovaným typem vzdělávacích a poradenských programů. Důvodem je trvalý tlak na výkon manažerů, který je nutí stále přemýšlet, co mohou oni sami nebo jejich kolegové dělat lépe. Podnikatelský institutu PYRAMIDA, s.r.o. má bohaté zkušenosti s prováděním individuálního koučinku manažerů a vedoucích pracovníků. Interaktivním a zúčasněným vedením manažeři získávají specifické poznatky a dovednosti, zefektivňují své rozhodování a dosahují konkrétní stanovené cíle.

Rádi připravíme pro Vaše manažery a malé skupiny pracovníků koučink a individuální tréninkové programy.

Kontaktujte nás - bezplatně Vám poskytneme konzultaci a pomůžeme Vám.A/ Individuální vzdělávací programyB/ KoučinkC/ On Job Training

Patička stránky

Copyright © 2008 PYRAMIDA, všechna práva vyhrazena
omnet webdesign 2008 
www.omnet.cz